به میزان استفاده از اینترنت و هزینه خود نظارت کنید، وضعیت لوازم خانگی از طریق یک راه درست مشاهده کنید

اجازه دهید تمام لوازم خانگی واقعا با یک اشاره و  با حفاظت از محیط زیست، با صرفه جویی در انرژی و بدون نگرانی و ... کار کنند

RelayPro-Tech  کلیدها را در هنگام رنج جریان سریع محافظت کرده و راه حل قدیمی پیرامون رله را حل کرده است و باعث افزایش طول عمر سوئیچ های هوشمند می شود.

این تکنولوژی لایه های چندگانه و مجزا، مدار الکتریکی را ایمن تر می کند.
وضعیت الکتریکی در خانه ها پیچیده بوده و کلیدها در معرض آسیب پذیری اند.
در Geekrav مکانیسم حفاظتی متعددی برای وضعیت های مختلف در نظر گرفته شده است.
سازگاری با استاندارد استاندارد 86 با پروتکل ZigBee HA ، بدون نیاز به سیم کشی مجدد، کلیدهای سنتی را به سادگی جایگزین کنید.
کلیات محصول
با کار با مرکز هوشمند ORVIBO ZigBee، ZigBee IR از راه دور از راه دور، هر دستگاه مادون قرمز را به دستگاه هوشمند جدیدی تبدیل می کند. با قدرتمند 360 درجه سیگنال مادون قرمز، همه لوازم خانگی مادون قرمز خود را می توان روشن/خاموش، افزایش/کاهش در حجم و حتی درجه حرارت در سطح و زمان مورد نظر است.

زمان آن است که راه کنترل از مراکز قدیمی را بهبود بخشید

کنترل مرکزی A/C را با چند تکنولوزی درونی هوشمندتر کنید

با کمک AI، داده های بزرگ، فناوری خدمات ابری، سیستم مرکزی تهویه مطبوع به سیستم هوشمند ORVIBO از طریق کیت AirMaster ادغام شده و به توابعی مانند تشخیص محیط، کنترل هوشمند، تنظیم دما از راه دور، کنترل صحنه های با یک کلید و غیره دست می یابد.

زندگی میتواند با کنترل صوتی هوشمند باشد

در حال حاضر با الکسا آمازون و دستیار گوگل سازگار است. برای کنترل پرده ها به صورت دلخواهتان به سادگی با دستور العمل ها صحبت کنید.

نصب سریع، استفاده راحت پشتیبانی از باتری لیتیوم برای تامین برق، بدون نیاز به ماشین کاری یا سیم کشی

  • شبکه هوشمند خانه خود را با کمک مرکز هوشمند Zigbee Hub و از طریق اینترنت ایجاد کنید که به شما امکان کنترل، نظارت و به حداکثر رساندن کارایی بیش از 100 دستگاه مختلف که از ماژول ها، کلیدها، لامپ ها و محصولات امنیتی Zigbee استفاده می کنند را می دهد.

  • ویژگی ها
    ZigBee یک زبان بی سیم است که دستگاه های روزمره برای اتصال به یکدیگر استفاده می کنند، از قدرت مش برای اتصال هر محصول به هر محصول دیگر بهره می برد. بنابراین اگر یکی از محصولات شما از کار بیوفتد، مابقی بدون وقفه ارتباط برقرار خواهند کرد. ZigBee پایدار و قابل اعتماد است. به صورت خودکار دستگاه های ZigBee و شبکه های خودکار را جستجو کنید. با تکنولوژی 'Simple Connect' که توسط ORVIBO توسعه یافته است، مرکز هوشمند می تواند به صورت خودکار سایر دستگاه های ZigBee را جستجو کند و آنها را به شبکه ZigBee بدون پیکربندی پیچیده شبکه یا جفت شدن کد دسترسی پیدا کند.
    از بازخورد دو طرفه و لحظه ای پشتیبانی می کند. کاربران به صورت لحظه ای وضعیت چراغ، پرده، پنجره، درب و سنسور را می دانند.

    پشتیبانی از: کنترل از راه دور و دستی، روشنایی، تهویه مطبوع، تلویزیون، پرده، صفحه نمایش و سایر لوازم خانگی